Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s leteckou společností Condor? Poletím do Kanady a jako nejlevnější kombinaci mi to hází právě Lufthansu + Condor, tak jestli s ním němá někdo osobní zkušenosti. Dík .

Condor

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Ak už máš kúpené letenky, tak prikúpiť premium online nepôjde. Skús tf alebo ak sú voľné miesta v premium, tak ich pred odletom ponúkajú priamo na checkine. Cena podľa obsadenosti cca 80-150€/let.

Ak máš dať 89€ za exit alebo 100-120 za premium, tak jednoznačne premium. Lepšie jedlo, alkohol v cene, viac kg batožiny.

0 Citovat

aha najprv si pisal 39 a 24 euro... 89 euro uz je uplne mimo smiley

0 Citovat

To sis mohl už přikoupit tu prémiovou třídu co nabízí, než dávat 89 € za sedačku smiley Mrkni se sem, nevím čím přesně letíš https://www.seatguru.com/airlines/Condo ... mation.php

0 Citovat

Je to let z Mnichova na Mauricius, právě že u exitu je maji za 89 euro za 39 je to dvě řady před exitem. Moc tomu nerozumim co by v tom mělo být za výhodu. Moc se mi nechce 12 hodin mačkat ale na druhou stranu nechci vzít něco o čem nevím jeslti to nebude stejné jako ostatní místa.

0 Citovat

neni to nutne, keby to bolo nutne, tak nepusti dalej:) za 24 by malo byt lubovolne economy a za 39 euro exit row s vacsim miestom na nohy..ale zalezi teda od toho aka linka

0 Citovat

Zdravím chtěl sem se zeptat jak je to s rezervací místa u Condoru, jeslti je to nutné nebo ne a ještě jedna otázka, pokud bych si chtěl rezervovat místo t economy, nevíte jaký je rozdíl v tom zda za to dam 24 euro nebo 39 euro? Díky moc

0 Citovat

My jsme se odbavovali v Drážďanech s kombinací letů Lufthansa do Frankfurtu a odtud s Condorem. To samé zpět. Na příruční zavazaslo mi dali jen visačku Lufthansy a kila nikoho nezajímala. Mám příruční kufřík, abych netahala tašku s netbookem a např. svetrem a kosmetikou a kamerou apod. A v pohodě. To samé udělal Condor při cestě zpět. Kila neřešili.

0 Citovat

OUK, díkas za info.
Letím do Kanady a oni mě pořád vychází jako nejlevnější varianta. Ještě by mě zajímalo jak řeší příruční zav.? Maj tam nějak 6 kg, ale co znám tady po evropě tak mě příruční extra nikdo nikdy kg neřešil, max. rozměry abych se vešel do toho jejich rámu...

0 Citovat

Letěli jsme s nimi z Frankfurtu na Jamajku v prosinci. K jídlu kuře s těstovinami, zpět s rýží, zeleninový salát, houska, chleba, sýr, zákusek. K snídani směs salámu a sýra, ovoce, houska, koláč. K pití nealko, čaj, káva. Pokud máš chuť na drink, tak jakýkoliv alkohol za peníze (pivo, víno).
Sluchátka za poplatek, filmy zdarma 4, hudební kanály, jinak za 8 euro balíček s dalšími pořady.
Během letu posádka chodila stále s nealko pitím. Není to zázrak, ale dá se to přežít.

0 Citovat

Letěl jsem s nima loni v prosinci Vídeň - Punta Canta - Frankfurt a bylo to v pohodě. Letadlo renovované. Místa na nohy v economy, tak akorát - čekal jsem to mnohem horší. Zabávný systém - zdarma asi jen dva filmy, hudba. Za full access chtěli tuším 8 Euro. Jídlo poživatelné. Cestou tam teplý oběd + teplá večeře, cestou zpátky teplá večere, studená snídaně + ovoce.

Celkově se těch 11 hodin dalo v pohodě přežít, takže já si nemůžu stěžovat. smiley

0 Citovat

Zdravím,
nemáte někdo zkušenosti s leteckou společností Condor? Poletím do Kanady a jako nejlevnější kombinaci mi to hází právě Lufthansu + Condor, tak jestli s ním němá někdo osobní zkušenosti.
Dík

0